Екстерна евалуација

Тим екстерних евалуатора Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Школске управе Ваљево, посетио је нашу школу 16. и 17. децембра 2019. године.

На основу прве повратне информације коју смо добили, можемо бити поносни на резултате заједничког рада што нас мотивише да будемо још бољи.

Хвала ученицима, запосленим, родитељима и свим пријатељима школе.

Последње ажурирано среда, 25 децембар 2019 13:15

Сајам науке

У суботу, 8 децембра смо посетили Сајам науке у Београду. Ово је 13. по реду сајам и носи назив Разоткривање, а подразумева разоткривање митова и предрасуда уз помоћ науке. Манифестација је подржана од Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

Последње ажурирано субота, 14 децембар 2019 11:30

Такмичење из математике 2019

У ОШ "Лаза К. Лазаревић" Шабац данас је одржано општинско такмичење из математике на коме су учествовали и наши ученици.

Последње ажурирано субота, 07 децембар 2019 17:51

2000 лопти за будуће асове

Наша школа је учешћем у акцији "2000 лопти за будуће асове" од Рода центра, као спонзора кошаркашког савеза Србије добила кошаркашке лопте. Овај друштвено одговорни пројекат Рода је организовала у сарадњи са кошаркашким савезом Србије и Министарством просвете како би помогла школама у набавци спортске опреме.

Акција је конципирана тако да у учесницима побуди такмичарски дух и осећај заједништва у оквиру локалне заједнице кроз мотивисање првенствено ђака, али и старијих да заједно преузму иницијативу и помогну школама и младим нараштајима.
У фер надметању "Гласај за своју школу" учествовало је 1730 школа међу којима и наша
.
Акцију је покренуо наставник Марио Максимовић уз подршку колега, ученика