„ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ“

ШТА  ЗНАШ  О  САОБРАЋАЈУ“

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ОДРЖАНО22.04. 2015. У РИБАРИМА

На такмичењује учествовао 61 ученик из 4., 5.,  6., 7., и  8. разреда , 20 из  матичне школе и 41 из Рибара.

ОРГАНИЗАТОРИ И СУДИЈЕ НА ТАКМИЧЕЊУ СУ БИЛИ наставници Техничког и информатичкогобразовања, као и осам наставника других предмета:

Миољуб Ђинић, Срђан Ивковић, Душица Комановић,  Аћим Катић, Недељко Милошевић, Раденка Јанковић,Марија  Поповић, Саша Мартић, Марија и  Биљана Гегић.

Такмичење је одржаноје у две фазе, израда теста и полигон спретности. Такмичење је протицало у правој такмичарској и другарској атмосфери са пуно навијача и навијања.

Организатори су стекли утисак да оваквих, корисних, манифестација треба имати што више јер се наша школа налази на магистралном путу а, уједно се , ученици и наставници опусте и забаве.

После скоро три сата такмичењеје завршило 57 ученика, а, покатегоријама, победили су АнђелаЏиновић, Николина Гарибовић, Милош Тарлановић и Жељко Јовановић.

Комисија за жалбе,на челу са Стависавом Крстићем, помаћником директора школе, није се састајала,јер није било жалби.

ЧЕСТИТАМО