ОБАВЕШТЕЊЕ О НАСТАВКУ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Поштовани родитељи и ученици,

Због погоршања епидемиолошке ситуације у нашој земљи Министарство просвете и Влада Републике Србије су усвојили нови начин рада у школи. Ученици од 5. до 8. разреда ће од понедељка 30. новембра 2020. године похађати наставу на даљину.

Прво полугодиште се завршава 18. децембра 2020. године. Зимски распуст траје од 21. децембра 2020. године до 15. јануара 2021. године. Друго полугодиште почиње 18. јануара 2021. године.

Ученици су у обавези да прате све часове и да завршавају своје обавезе на време како би до краја полугодишта могли бити оцењени.

Часови су такође доступни и на РТС-у 2, РТС-у 3 и на РТС Планети.

Такође је веома битно да се спречи сваки вид дигиталног узнемиравања и насиља. Потребно је да сви покажемо озбиљан приступ настави, што подразумева одговорност и пристојност у изражавању и свим врстама комуникације међусобно и са наставницима.

Напомињемо да ћете благовремено добијати све нове информације.

Руководство школе