ОШ "Краљ Александар Карађорђевић"

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Мудре мисли

Будућност припада онима који се најдаље и најдуже сећају прошлости!

Ниче

 

Колектив

Ел. пошта Штампа ПДФ
Оцена корисника: / 13
ЛошеНајбоље 

Директор школе

Име и презиме

Степен стручности

Установа стицања

Стручни испит

Стаж

Марија Мијић

Професор француског језика и књижевности

7

Универзитет у Београду,

Филолошки факултет, 2003.

Универзитет Нова Сорбона - Париз 3, Француска

Мастер дидактика страних језика 2009.

Да

8


Помоћник директора

Име и

презиме

Степен стручности

Установа стицања

Стручни испит

Стаж

Марија Илић

Професор историје

7

Универзитет у Новом Саду

Филозофски факултет

Да

6

Стручни сарадници

 

Име и презиме

Степен стручности

Установа стицања

Стручни испит

Стаж

Сања Лекић библиотекар

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

17

Бојана Милинковић педагог

7

Универзитет у Београду, Филозофски факултет

Не

1

Невена Јовић психолог

7

Универзитет у Београду, Филозофски факултет

Да

8

 

Pазредна настава

Редни бр.

Име и презиме

Степен струч.

Установа стицања

Стручни испит

Стаж

1.

Милица Миленковић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

22

2.

Драгана Дикосављевић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

19

3.

Весна Митровић Мујовић

7

Универзитет Нови Сад, Учитељски факултет Сомбор

Не

3

4.

Милена Танацковић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

21

5.

Ружа Петровић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

26

6.

Гордана Катић

7

Универзитет Нови Сад, Учитељски факултет Сомбор

Да

21

7.

Ивана Срдановић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Не

2

8.

Драгана Кикић

7

Универзитет у Крагујевцу, Учитељски факултет у Ужицу

Да

22

9.

Мирјана Батановић

6

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Не

0

10.

Милица Цветиновић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

16

11.

Владисав Десанчић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

18

12.

Весна Петровић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

20

13.

Славица Лацковић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

25

14.

Јелена

Гајић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Не

На боловању

Р. Број

Име и презиме

Степен стручности

Установа стицања

Стручни испит

Стаж

1.

Марија Цвејић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

9

2.

Мирјана Малетић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

20

 

Предметна настава

Редни бр

Име и презиме

Степен струч.

Установа стицања

Предмет

Стручни испит

Стаж

1

Снежана Станарчић

7

Универзитет у Београду, Филолошки факултет

Српски језик

Да

27

2

Светлана Грујић

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофски факултет

Српски језик

Да

18

3

Жаклина Мијушковић

7

Универзитет у Новом Саду,Филозофски факултет

Српски језик

Не

4

Јелена Ћосић Станковић

7

Универзитет у Београду, Филолошки факултет

Српски језик

Да

11

5

Марија Ристић

7

Универзитет Слобомир, Филолошки факултет

Енглески језик

Да

9

6

Анђелка Павловић

7

Универзитет Браћа Карић, Факултет за стране језике

Енглески језик

Не

10

7

Ивана Товиловић

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофски факултет

Енглески језик

Да

6

8

Маријана Тодоровић

7

Универзитет у Београду, Филолошки факултет

Енглески језик

Не

6

9

Биљана Батановић

7

Универзитет Браћа Карић, Факултет за стране језике

Енглески језик

Не

9

10

Милош Јанковић

7

Универзитет у Београду, Филолошки факултет

Енглески језик(замена дир.)

Не

3

11

Никола Младеновић

6

Универзитет у Београду, Виша ликовна школа

Ликовно

Да

17

12

Данка Радмиловић

7

Универзитет у Београду, Академија уметности

Ликовно

Не

13

Дејан Марјановић

7

Универзитет у Источном Сарајеву, Факултет музичке уметности

Музичка култура

Да

14

14

Недељко Милошевић

7

Универзитет у Београду, Филозофски факултет

Историја

Да

19

15

Марија Илић

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофски факултет

Историја

Не

6

16

Андраш Комароми

7

Универзитет у Београду, Филозофски факултет

Историја

Не

0

17

Небојша Остојић

7

Универзитет у Београду, ПМФ

Географија

Не

8

18

Јасмина Вишњић

7

Универзитет Нови Сад, ПМФ

Географија

Да

17

19

Снежана Марић

7

Универзитет у Београду, ПМФ

Географија

Да

10

20

Раденка Јанковић

7

Универзитет у Београду, ПМФ

Физика

Да

6

21

Милица Бељић

6

Педагошка Академија у Шапцу

Физика

Да

36

22

Сузана Месицки

7

Универзитет Нови Сад, Технички факултет Зрењанин

Физика

Не

2

23

Аћим Катић

7

Универзитет у Београду, ПМФ, 2014.

Математика

Не

7

24

Ана Џиновић

7

Универзитет у Београду,Технолошко-металуршки факултет

Математика

Не

1

25

Бранислав Тарлановић

6

Висока технолошка школа струковних студија у Шапцу

Математика

Не

1

26

Биљана Гегић

4

Педагошка Академија у Шапцу

Математика

Не

14

27

Марио Максимовић

6

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Математика

Не

1

28

Миланка Калабић

6

Виша Педагошка Београд

Биологија-хемија

Да

27

29

Душица Комановић

7

Универзитет у Новом Саду, ПМФ

Биологија-хемија

Да

17

30

Миољуб Ђинић

7

Универзитет у Крагујевцу,Факултет техничких наука 2009.

Универзитет у Београду,

Машински факултет 1988.

техничко и информатичко образовање

Да

6

31

Срђан Ивковић

6

Виша педагошка у Тузли

техничко и информатичко образовање

Да

18

32

Станисав Крстић

7

Универзитет у Београду, Факултет физичке културе

Физичко васпитање из. спорт

Да

26

33

Иван Ђинић

7

Универзитет у Новом Саду, Факултет физичке културе

Физичко васпитање из. спорт

Да

9

34

Данило Димић

7

Универзитет у Новом Саду, Факултет физичке културе

Физичко васпитање из. спорт

Не

8

35

Катарина Симић

7

Универзитет у Београду, Богословски факултет

Веронаука

Не

3

36

Урош Ђурђевић

7

Универзитет у Београду, Богословски факултет

Веронаука

Не

3

37

Наталија Крсмановић

7

Универзитет у Украјини, Филолошки факултет

Грађанско васпитање

Да

12

38

Јелена Пантелић

7

Универзитет у Београду, Филолошки факултет

Француски језик(замена)

Не

3

39

Драгана Поповић

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофки факултет

Француски језик

Да

9

40

Драгомирка Жугић

7

Универзитет у Сарајеву, Филолошки факултет

Руски језик

Да

30

41

Миленко Ђурковић

7

Универзитет у Загребу Војна Академија

Информатика и рачунарство

Не

15

42

Ивана Новаковић

7

Универзитет у Новом Саду, Технички факултет Зрењанин

Информатика и рачунарство

Не

3


 

 

 

 

 

 

Административни радници

Редни бр.

Име и презиме

Степен стручности

Установа стицања

Радно место

Стаж

1.

Слободан Перић

7

Универзитет у Београду, Правни факултет

Секретар школе

26

2.

Милица Глигорић

4

Средња економска школа Шабац

Шеф рачуноводства

19

3.

Ђорђе Лацковић

6

Виша економска школа

Финансијско-административни радник

6

4.

Жаклина Јекић

4

Средња економска школа Шабац

Финансијско-административни радник

8

 

Помоћно особље

Редни бр.

Име и презиме

Степен стручности

Установа стицања

Радно место

Стаж

1.

Драгољуб Богићевић

3

ООУР Шабац

Домар

40

2.

Синиша Милинковић

3

ООУР Шабац

Технички радник-ложач

22

3.

Драган Ћосић

3

ООУР Шабац-аутомеханичар

Технички радник-ложач

4

4.

Љиљана Живковић

3

Средња школа угоститељ

Сервирка-спремачица

32

5.

Душица Плавшић

3

Средња економско-трговинска школа Шабац

Сервирка

6.

Душанка Смиљанић

3

Средња школа трговац

Спремачица

34

7.

Велинка Пушкаревић

1

Основна школа

Спремачица

10

8.

Слађана Врућкић

1

Основна школа

Спремачица

12

9.

Весна Дурмић

4

Економска школа

Спремачица

11

10.

Зорица Чајић

3

Средња школа

Спремачица

8

11.

Марија Јовановић

4

Средња школа

Спремачица

16

12.

Славица Цветковић

3

Средња школа

Спремачица

11

13.

Данка Ђурић

3

Хемијска школа

Спремачица

2

14.

Светлана Цветковић

1

Основна школа

Спремачица

15.

Зорица Тадић

1

Основна школа

Спремачица