ОШ "Краљ Александар Карађорђевић"

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Мудре мисли

Будућност припада онима који се најдаље и најдуже сећају прошлости!

Ниче

 

Колектив

Ел. пошта Штампа ПДФ
Оцена корисника: / 16
ЛошеНајбоље 

Директор школе

Име и презиме

Степен стручности

Установа стицања

Стручни испит

Стаж

Марија Мијић

Професор француског језика и књижевности

7

Универзитет у Београду,

Филолошки факултет, 2003.

Универзитет Нова Сорбона - Париз 3, Француска

Мастер дидактика страних језика 2009.

Да

8


Помоћник директора

Име и

презиме

Степен стручности

Установа стицања

Стручни испит

Стаж

Снежана Станарчић

Професор српског језика и књижевности

7

Универзитет у Београду

Филолошки факултет

Да

30

Стручни сарадници

 

Име и презиме

Степен стручности

Установа стицања

Стручни испит

Стаж

Ивана Срдановић   библиотекар

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Не

4

Катарина Кулезић библиотекар

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофски факултет

не

5

Бојана Милинковић педагог

7

Универзитет у Београду, Филозофски факултет

Не

3

Гордана Грубиша психолог

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофски факултет

Не

2

 

Разредна настава

Редни бр.

Име и презиме

Степен струч.

Установа стицања

Стручни испит

Стаж

1.

Милица Миленковић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

22

2.

Драгана Дикосављевић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

19

3.

Весна Митровић Мујовић

7

Универзитет Нови Сад, Учитељски факултет Сомбор

Не

3

4.

Милена Танацковић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

21

5.

Ружа Петровић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

26

6.

Гордана Катић

7

Универзитет Нови Сад, Учитељски факултет Сомбор

Да

23

7.

Мирјана Малетић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

27

8.

Драгана Кикић

7

Универзитет у Крагујевцу, Учитељски факултет у Ужицу

Да

21

9.

Мирјана Батановић

6

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Не

0

10.

Милица Цветиновић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

18

11.

Владисав Десанчић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

21

12.

Весна Петровић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

20

13.

Славица Лацковић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

26

14.

Марија Цвејић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

10

 

 

Предметна настава

Редни бр

Име и презиме

Степен струч.

Установа стицања

Предмет

Стручни испит

Стаж

1

Снежана Станарчић

7

Универзитет у Београду, Филолошки факултет

Српски језик

Да

27

2

Светлана Грујић

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофски факултет

Српски језик

Да

18

3

Жаклина Мијушковић

7

Универзитет у Новом Саду,Филозофскифакултет

Српски језик

Не

2

4

Марија Ристић

7

Универзитет Слобомир, Филолошки факултет

Енглески језик

Да

9

5

Анђелка Павловић

7

Универзитет Браћа Карић, Факултет за стране језике

Енглески језик

Не

10

6

Ивана Товиловић

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофски факултет

Енглески језик

Да

6

7

Ђорђе Вучинић

7

Универзитет у Новом Саду Филолошки факултет

Енглески језик

Не

4

8

Милош Јанковић

7

Универзитет у Београду, Филолошки факултет

Енглески језик(замена дир.)

Не

3

9

Никола Младеновић

6

Универзитет у Београду, Виша ликовна школа

Ликовно

Да

17

10

Раде Јокић

7

Универзитет у Београду, Виша ликовна школа

Ликовно

Не

36

11

Дејан Марјановић

7

Универзитет у Источном Сарајеву, Факултет музичке уметности

Музичка култура

Да

14

12

Недељко Милошевић

7

Универзитет у Београду, Филозофски факултет

Историја

Да

20

13

Марија Илић

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофски факултет

Историја

Не

8

14

Андраш Комароми

7

Универзитет у Београду, Филозофски факултет

Историја

Не

2

15

Небојша Остојић

7

Универзитет у Београду, ПМФ

Географија

Не

8

16

Јасмина Вишњић

7

Универзитет Нови Сад, ПМФ

Географија

Да

17

17

Милица Бељић

6

Педагошка Академија у Шапцу

Физика

Да

36

18

Иван Лукић

7

Универзитет у Београду, Виша електротехничка школа

Универзитет у Новом Саду, Тенички факултет                          “ Михајло Пупин“ Зрењанин

Физика

Не

2

19

Бранислав Тарлановић

6

Висока технолошка школа струковних студија у Шапцу, Универзитет у Новом Саду, Технички факултет "Михајло Пупин" Зрењанин - апсолвент

Математика

Не

3

20

Биљана Гегић

4

Педагошка Академија у Шапцу

Математика

Не

17

21

Марио Максимовић

6

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Математика

Не

1

22

Миланка Калабић

6

Виша Педагошка Београд

Биологија-хемија

Да

27

23

Душица Комановић

7

Универзитет у Новом Саду, ПМФ

Биологија-хемија

Да

17

24

Миољуб Ђинић

7

Универзитет у Крагујевцу,Факултет техничких наука 2009.

Универзитет у Београду,

Машински факултет 1988.

техничко и информатичко образовање

Да

6

25

Срђан Ивковић

6

Виша педагошка у Тузли

техничко и информатичко образовање

Да

18

26

Станисав Крстић

7

Универзитет у Београду, Факултет физичке културе

Физичко васпитање из. спорт

Да

26

27

Иван Ђинић

7

Универзитет у Новом Саду, Факултет физичке културе

Физичко васпитање из. спорт

Да

9

28

Ненад Богдановић

7

Универзитет у Београду, Богословски факултет

Веронаука

Не

3

29

Наталија Крсмановић

7

Универзитет у Украјини, Филолошки факултет

Грађанско васпитање

Да

12

30

Младенка

Томић

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофки факултет

Француски језик

Не

2

31

Драгана Поповић

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофки факултет

Француски језик

Да

9

32

Мирјана

Теодоровић

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофки факултет

Француски језик

Да

11

33

Драгомирка Жугић

7

Универзитет у Сарајеву, Филолошки факултет

Руски језик

Да

30

34

Миленко Ђурковић

7

Универзитет у Загребу Војна Академија

Информатика и рачунарство

Не

15

35

Милош Стојићевић

7

Универзитет у Новом Саду, Технички факултет Зрењанин

информатика и рачунарство

не

4

36

Зоран Павлица

7

Универзитет у Новом Саду, Технички факултет Зрењанин

Информатика и рачунарство

Не

3

37

Ивана Новаковић

7

Универзитет у Новом Саду, Технички факултет Зрењанин

Информатика и рачунарство

Не

3



 

Административни радници

Редни бр.

Име и презиме

Степен стручности

Установа стицања

Радно место

Стаж

1.

Слободан Перић

7

Универзитет у Београду, Правни факултет

Секретар школе

26

2.

Милица Глигорић

4

Средња економска школа Шабац

Шеф рачуноводства

19

3.

Ђорђе Лацковић

6

Виша економска школа

Финансијско-административни радник

6

4.

Жаклина Јекић

4

Средња економска школа Шабац

Финансијско-административни радник

8

 

Помоћно особље

 

Редни бр.

Име и презиме

Степен стручности

Установа стицања

Радно место

Стаж

1.

Синиша Милинковић

3

ООУР Шабац

Технички радник-ложач

22

2.

Драган Ћосић

3

ООУР Шабац-аутомеханичар

Технички радник-ложач

4

3.

Драгиша Степановић

3

ООУР Шабац-аутомеханичар

Технички радник-ложач

5

4.

Љиљана Живковић

3

Средња школа угоститељ

Сервирка-спремачица

32

5.

Душица Плавшић

3

Средња економско-трговинска школа Шабац

Сервирка

3

6.

Душанка Смиљанић

3

Средња школа трговац

Спремачица

34

7.

Велинка Пушкаревић

1

Основна школа

Спремачица

10

8.

Весна Дурмић

4

Економска школа

Спремачица

8

9.

Зорица Чајић

3

Средња школа

Спремачица

8

10.

Марија Јовановић

4

Средња школа

Спремачица

16

11.

Славица Цветковић

3

Средња школа

Спремачица

11

12.

Данка Ђурић

3

Хемијска школа

Спремачица

2

13.

Зорица Тадић

1

Основна школа

Спремачица

На боловању : Весна Дурмић
Замена : Данка Милошевић
На неплаћеном одсуству: Синиша Милинковић
Замена : Драгиша Степановић