ОШ "Краљ Александар Карађорђевић"

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Мудре мисли

Као што њива, мада плодна, не може рађати без обраде, тако ни човек не може стварати без учења!

Цицерон

 

Колектив

Ел. пошта Штампа ПДФ
Оцена корисника: / 13
ЛошеНајбоље 

Директор школе

Име и презиме

Степен стручности

Установа стицања

Стручни испит

Стаж

Марија Мијић

Професор француског језика и књижевности

7

Универзитет у Београду,

Филолошки факултет, 2003.

Универзитет Нова Сорбона - Париз 3, Француска

Мастер дидактика страних језика 2009.

Да

8


Помоћник директора

Име и

презиме

Степен стручности

Установа стицања

Стручни испит

Стаж

Марија Илић

Професор историје

7

Универзитет у Новом Саду

Филозофски факултет

Да

6

Стручни сарадници

 

Име и презиме

Степен стручности

Установа стицања

Стручни испит

Стаж

Сања Лекић библиотекар

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

17

Бојана Милинковић педагог

7

Универзитет у Београду, Филозофски факултет

Не

1

Невена Јовић психолог

7

Универзитет у Београду, Филозофски факултет

Да

8

 

Pазредна настава

Редни бр.

Име и презиме

Степен струч.

Установа стицања

Стручни испит

Стаж

1.

Милица Миленковић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

22

2.

Драгана Дикосављевић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

19

3.

Весна Митровић Мујовић

7

Универзитет Нови Сад, Учитељски факултет Сомбор

Не

3

4.

Милена Танацковић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

21

5.

Ружа Петровић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

26

6.

Гордана Катић

7

Универзитет Нови Сад, Учитељски факултет Сомбор

Да

21

7.

Ивана Срдановић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Не

2

8.

Драгана Кикић

7

Универзитет у Крагујевцу, Учитељски факултет у Ужицу

Да

22

9.

Мирјана Батановић

6

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Не

0

10.

Милица Цветиновић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

16

11.

Владисав Десанчић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

18

12.

Весна Петровић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

20

13.

Славица Лацковић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

25

14.

Јелена

Гајић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Не

На боловању

Р. Број

Име и презиме

Степен стручности

Установа стицања

Стручни испит

Стаж

1.

Марија Цвејић

7

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Да

9

2.

Мирјана Малетић

6

Педагошка академија у Шапцу

Да

20

 

Предметна настава

Редни бр

Име и презиме

Степен струч.

Установа стицања

Предмет

Стручни испит

Стаж

1

Снежана Станарчић

7

Универзитет у Београду, Филолошки факултет

Српски језик

Да

27

2

Светлана Грујић

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофски факултет

Српски језик

Да

18

3

Жаклина Мијушковић

7

Универзитет у Новом Саду,Филозофски факултет

Српски језик

Не

4

Јелена Ћосић Станковић

7

Универзитет у Београду, Филолошки факултет

Српски језик

Да

11

5

Марија Ристић

7

Универзитет Слобомир, Филолошки факултет

Енглески језик

Да

9

6

Анђелка Павловић

7

Универзитет Браћа Карић, Факултет за стране језике

Енглески језик

Не

10

7

Ивана Товиловић

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофски факултет

Енглески језик

Да

6

8

Маријана Тодоровић

7

Универзитет у Београду, Филолошки факултет

Енглески језик

Не

6

9

Биљана Батановић

7

Универзитет Браћа Карић, Факултет за стране језике

Енглески језик

Не

9

10

Милош Јанковић

7

Универзитет у Београду, Филолошки факултет

Енглески језик(замена дир.)

Не

3

11

Никола Младеновић

6

Универзитет у Београду, Виша ликовна школа

Ликовно

Да

17

12

Данка Радмиловић

7

Универзитет у Београду, Академија уметности

Ликовно

Не

13

Дејан Марјановић

7

Универзитет у Источном Сарајеву, Факултет музичке уметности

Музичка култура

Да

14

14

Недељко Милошевић

7

Универзитет у Београду, Филозофски факултет

Историја

Да

19

15

Марија Илић

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофски факултет

Историја

Не

6

16

Андраш Комароми

7

Универзитет у Београду, Филозофски факултет

Историја

Не

0

17

Небојша Остојић

7

Универзитет у Београду, ПМФ

Географија

Не

8

18

Јасмина Вишњић

7

Универзитет Нови Сад, ПМФ

Географија

Да

17

19

Снежана Марић

7

Универзитет у Београду, ПМФ

Географија

Да

10

20

Раденка Јанковић

7

Универзитет у Београду, ПМФ

Физика

Да

6

21

Милица Бељић

6

Педагошка Академија у Шапцу

Физика

Да

36

22

Сузана Месицки

7

Универзитет Нови Сад, Технички факултет Зрењанин

Физика

Не

2

23

Аћим Катић

7

Универзитет у Београду, ПМФ, 2014.

Математика

Не

7

24

Ана Џиновић

7

Универзитет у Београду,Технолошко-металуршки факултет

Математика

Не

1

25

Бранислав Тарлановић

6

Висока технолошка школа струковних студија у Шапцу

Математика

Не

1

26

Биљана Гегић

4

Педагошка Академија у Шапцу

Математика

Не

14

27

Марио Максимовић

6

Универзитет Источно Сарајево, Педагошки факултет Бијељина

Математика

Не

1

28

Миланка Калабић

6

Виша Педагошка Београд

Биологија-хемија

Да

27

29

Душица Комановић

7

Универзитет у Новом Саду, ПМФ

Биологија-хемија

Да

17

30

Миољуб Ђинић

7

Универзитет у Крагујевцу,Факултет техничких наука 2009.

Универзитет у Београду,

Машински факултет 1988.

техничко и информатичко образовање

Да

6

31

Срђан Ивковић

6

Виша педагошка у Тузли

техничко и информатичко образовање

Да

18

32

Станисав Крстић

7

Универзитет у Београду, Факултет физичке културе

Физичко васпитање из. спорт

Да

26

33

Иван Ђинић

7

Универзитет у Новом Саду, Факултет физичке културе

Физичко васпитање из. спорт

Да

9

34

Данило Димић

7

Универзитет у Новом Саду, Факултет физичке културе

Физичко васпитање из. спорт

Не

8

35

Катарина Симић

7

Универзитет у Београду, Богословски факултет

Веронаука

Не

3

36

Урош Ђурђевић

7

Универзитет у Београду, Богословски факултет

Веронаука

Не

3

37

Наталија Крсмановић

7

Универзитет у Украјини, Филолошки факултет

Грађанско васпитање

Да

12

38

Јелена Пантелић

7

Универзитет у Београду, Филолошки факултет

Француски језик(замена)

Не

3

39

Драгана Поповић

7

Универзитет у Новом Саду, Филозофки факултет

Француски језик

Да

9

40

Драгомирка Жугић

7

Универзитет у Сарајеву, Филолошки факултет

Руски језик

Да

30

41

Миленко Ђурковић

7

Универзитет у Загребу Војна Академија

Информатика и рачунарство

Не

15

42

Ивана Новаковић

7

Универзитет у Новом Саду, Технички факултет Зрењанин

Информатика и рачунарство

Не

3


 

 

 

 

 

 

Административни радници

Редни бр.

Име и презиме

Степен стручности

Установа стицања

Радно место

Стаж

1.

Слободан Перић

7

Универзитет у Београду, Правни факултет

Секретар школе

26

2.

Милица Глигорић

4

Средња економска школа Шабац

Шеф рачуноводства

19

3.

Ђорђе Лацковић

6

Виша економска школа

Финансијско-административни радник

6

4.

Жаклина Јекић

4

Средња економска школа Шабац

Финансијско-административни радник

8

 

Помоћно особље

Редни бр.

Име и презиме

Степен стручности

Установа стицања

Радно место

Стаж

1.

Драгољуб Богићевић

3

ООУР Шабац

Домар

40

2.

Синиша Милинковић

3

ООУР Шабац

Технички радник-ложач

22

3.

Драган Ћосић

3

ООУР Шабац-аутомеханичар

Технички радник-ложач

4

4.

Љиљана Живковић

3

Средња школа угоститељ

Сервирка-спремачица

32

5.

Душица Плавшић

3

Средња економско-трговинска школа Шабац

Сервирка

6.

Душанка Смиљанић

3

Средња школа трговац

Спремачица

34

7.

Велинка Пушкаревић

1

Основна школа

Спремачица

10

8.

Слађана Врућкић

1

Основна школа

Спремачица

12

9.

Весна Дурмић

4

Економска школа

Спремачица

11

10.

Зорица Чајић

3

Средња школа

Спремачица

8

11.

Марија Јовановић

4

Средња школа

Спремачица

16

12.

Славица Цветковић

3

Средња школа

Спремачица

11

13.

Данка Ђурић

3

Хемијска школа

Спремачица

2

14.

Светлана Цветковић

1

Основна школа

Спремачица

15.

Зорица Тадић

1

Основна школа

Спремачица