ОШ "Краљ Александар Карађорђевић"

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Мудре мисли

Будућност припада онима који се најдаље и најдуже сећају прошлости!

Ниче

 

Такмичење из математике ПЕТИ РАЗРЕД

Ел. пошта Штампа ПДФ
Оцена корисника: / 0
ЛошеНајбоље 

Редни број Име и презиме

ученика Име школе Име и презиме

наставника Бодови Место

1. Богдан Делић ОШ „Вук Караџић“ Борисав Бајић 100 I

2. Борис Маринковић ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 100 I

3. Алекса Шушић ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 100 I

4. Никола Степановић ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 96 I

5. Петар Јелић ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 95 I

6. Вук Павловић ОШ „Ната Јеличић“ Соња Ђукић 90 I

7. Душан Мишковић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгољуб Арсеновић 90 I

8. Марина Бијеловић ОШ „Ната Јеличић“ Слободан Пајић 89 II

9. Стефан Букуровић ОШ „Ната Јеличић“ Соља Ђукић 83 II

10. Нина Столић ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 83 II

11. Алекса Кузмановић ОШ „Лаза Лазаревић“ Катарина Лолић 80 II

12. Милица Ђорђевић ОШ „Лаза Лазаревић“ Драгагана Максимовић 80 II

13. Ања Стаменовић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгољуб Арсеновић 80 II

14. Марина Маринковић ОШ „Стојан Новаковић“ Милена Живковић 76 II

15. Андреј Иветић ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 75 II

16. Петар Ковачевић ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 75 II

17. Милица Дамњановић ОШ „Лаза Лазаревић“ Драгагана Максимовић 72 III

18. Лука Веселиновић ОШ „Ната Јеличић“ Соња Ђукић 71 III

19. Срђан Богићевић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгољуб Арсеновић 71 III

20. Катарина Џиновић ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 70 III

21. Наталија Нешковић ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 69 III

22. Милица Мушицки ОШ „Стојан Новаковић“ Данијела Стаменковић 68 III

23. Давидовић Урош ОШ „Лаза Лазаревић“ Драгагана Максимовић 65 III

24. Михаило Павловић ОШ „Јанко Веселиновић“ Синиша Гавриловић 65 III

25. Милица Марковић ОШ „Ната Јеличић“ Слободан Пајић 64 III

26. Драган Матић ОШ „Лаза Лазаревић“ Катарина Лолић 64 III

27. Никола Савић ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 64 III

28. Анђела Младеновић ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 64 III

29. Валентина Рудаљевић ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 63 III

30. Иван Бошковић ОШ „Вук Караџић“ Борисав Бајић 61 III

31. Драган Продановић ОШ „Стојан Новаковић“ Данијела Стаменковић 60 III

32. Нинковић  Матија ОШ „Лаза Лазаревић“ Лолић  Катарина 60 III

33. Лазар Адамовић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгољуб Арсеновић 60 III

34. Ненад Вуковић ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 60 III

35. Ђорђе Томић ОШ „Јанко Веселиновић“ Синиша Гавриловић 60 III

36. Немања Ковачевић ОШ „Јован Цвијић“ Милица Обрадовић 60 III

37. Дуња Васић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгољуб Арсеновић 59 похвала

38. Лука Ђукановић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгољуб Арсеновић 58 похвала

39. Александар Кокановић ОШ „Стојан Новаковић“ Данијела Стаменковић 57 похвала

40. Милош Милинковић ОШ „Јанко Веселиновић“ Синиша Гавриловић 57 похвала

41. Стефан Божанић ОШ „Стојан Новаковић“ Милена Живковић 54 похвала

42. Бранко Фемић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгољуб Арсеновић 53 похвала

43. Никола Радић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгољуб Арсеновић 53 похвала

44. Алекса Новаковић ОШ „Стојан Новаковић“ Милена Живковић 52 похвала

45. Драгослав Васиљевић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Дамјан Стевановић 52 похвала

46. Јана Аврамовић ОШ „Стојан Новаковић“ Милена Живковић 51 похвала

47. Катарина  Миловановић ОШ „Мајур“ Јасна Угљешић Ковановић 50 похвала

48. Стефановић Милица ОШ „Лаза Лазаревић“ Драгагана Максимовић 50 похвала

49. Арсеније Дубљанин ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 50 похвала

50. Катарина Јовић ОШ „Стојан Новаковић“ Милена Живковић 48

51. Владимир Симић ОШ „Стојан Новаковић“ Милена Живковић 46

52. Златко Чикић ОШ „Лаза Лазаревић“ Драгагана Максимовић 46

53. Александра Срдановић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгољуб Арсеновић 46

54. Алекса Турукало ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 44

55. Далибор Гаћарић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Небојша Остојић 44

56. Андреј Вукадиновић ОШ „Јанко Веселиновић“ Синиша Гавриловић 43

57. Вања Гајић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Сања Маринковић 42

58. Тамара Панић ОШ „Вук Караџић“ Борисав Бајић 40

59. Љубица Аћимовић ОШ „Вук Караџић“ Борисав Бајић 40

60. Младен Кузмановић ОШ „Николај Велимировић“ Владимир Михаиловић 40

61. Валентина Наифовић ОШ „Вук Караџић“ Борисав Бајић 38

62. Богдан Радојичић ОШ „Ната Јеличић“ Слободан Пајић 36

63. Ђорђе Панић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгољуб Арсеновић 36

64. Вукашин Комановић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Биљана Гегић 34

65. Марија  Глигорић ОШ „Мајур“ Нада Вукашиновић 31

66. Александра Матић ОШ „Лаза Лазаревић“ Драгагана Максимовић 31

67. Драгана Исаиловић ОШ „Вук Караџић“ Борисав Костић 30

68. Наташа Рајић ОШ „Вук Караџић“ Борисав Костић 30

69. Рада  Бурмазовић ОШ „Мајур“ Јасна Угљешић Ковановић 30

70. Јована  Лукић ОШ „Мајур“ Мирјана Танасић 30

71. Лазар Ђурђевић ОШ „Лаза Лазаревић“ Катарина Лолић 30

72. Иван Тодоровић ОШ „Јеврем Обреновић“ Славка Крстић 30

73. Матија Марковић ОШ „Јанко Веселиновић“ Синиша Гавриловић 30

74. Јелена Ђорђевић ОШ „Јанко Веселиновић“ Синиша Гавриловић 28

75. Сара Стојићевић ОШ „Стојан Новаковић“ Данијела Стаменковић 26

76. Лука Павловић ОШ „Лаза Лазаревић“ Катарина Лолић 26

77. Милица Милосављевић ОШ „Стојан Новаковић“ Данијела Стаменковић 24

78. Клара Ђурић ОШ „Вук Караџић“ Борисав Бајић 20

79. Милош Тарлановић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Биљана Гагић 20

80. Василије  Искић ОШ „Мајур“ Мирјана Танасић 20

81. Стефан Лазаревић ОШ „Јанко Веселиновић“ Синиша Гавриловић 20

82. Мина Јаковљевић ОШ „Јанко Веселиновић“ Синиша Гавриловић 20

83. Сања Перић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Дамјан Стевановић 18

84. Вељко Јовић ОШ „Јован Цвијић“ Милица Обрадовић 18

85. Дејан Алексић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Сања Маринковић 16

86. Јован Јовановић ОШ „Вук Караџић“ Борисав Бајић 14

87. Шешић Стефан ОШ „Лаза Лазаревић“ Драгагана Максимовић 6

88. Душан  Реновчевић ОШ „Мајур“ Мирјана Танасић 4

89. Јелена Исаиловић ОШ „Вук Караџић“ Борисав Костић 0

90. Предраг Грујић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Биљана Гегић 0

91. Игор Ивановић ОШ „Ната Јеличић“ Соња Ђукић 0

92. Теодора  Марковић ОШ „Мајур“ Мирјана Танасић 0

93. Иван Јовановић ОШ „Војвода Степа“ Драгоја Мирковић 0

94. Теодора Тодоровић ОШ „Војвода Степа“ Драгоја Мирковић 0

95. Ђокић Дуња ОШ „Лаза Лазаревић“ Драгагана Максимовић 0

96. Бојан Бојић ОШ „Јанко Веселиновић“ Синиша Гавриловић 0

УЧЕНИЦИ КОЈИ СУ ОСВОЈИЛИ 50 И ВИШЕ БОДОВА ОСТВАРИЛИ СУ ПЛАСМАН НА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ.