Дан светских језика

Дан светских језика

И ове године наша се школа представила на манифестацији „Дан светских језика“ у Шапцу 26.09.2013. Ове године кратки програм су осмислиле и са ученицима припремиле наставнице Драгана Поповић и Наталија Крсмановић. Кратки скеч „Неспоразум“ на енглеском и француском језику и песмица „Улибка“ на руском језику представили су сва три језика која се уче у нашој школи,а композиција на хормоници допринела је лепоти целокупног наступа. Наши ученици су имали могућност да се упознају са ученицима других школа и њиховим знањем страних језика, а на бројним штандовима могли су и да се упознају са другим језицима света или да провере своје знање на занимљивим квизићима и упитницима. Већ другу годину за редом наша школа учествује у овој прелепој манифестацији и то ће нам сигурно постати традиција!

Дан светских језика.