Такмичење из математике ТРЕЋИ РАЗРЕД

Штампа
Оцена корисника: / 0
ЛошеНајбоље 

 

 

Редни брoj Име и презиме ученика Име школе Име и презиме наставника Број бодова Место

1. Марија Новаковић ОШ „Стојан Новаковић“ Андријана Ковачевић 96 I

2. Ива Мијаиловић ОШ „Николај Велимировић“ Снежана Цвејић 92 I

3. Марија Савић ОШ „Николај Велимировић“ Зорица Симић 82 II

4. Душан Бегуш ОШ „Николај Велимировић“ Снежана Цвејић 76 II

5. Лука Поповић ОШ „Лаза Лазаревић“ Томислав Ђурђевић 76 II

6. Стефан Јовановић ОШ „Лаза Лазаревић“ Нада Стајић 73 II

7. Теодора Лазаревић ОШ „Јанко Веселиновић“ Катарина Цвејић 73 II

8. Ђорђе Пауновић ОШ „Јанко Веселиновић“ Милица Дамјановић 72 II

9. Василије Радовановић ОШ „Ната Јеличић“ Рада Стојићевић 66 III

10. Анђела Поспишек ОШ „Николај Велимировић“ Зорица Симић 66 III

11. Александар Мићић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Светлана Николић 64 III

12. Никола Мирчић ОШ „Јован Цвијић“ Биљана Ракић 62 III

13. Страхиња Јекић ОШ „Лаза Лазаревић“ Славица Карић 62 III

14. Никола Огњеновић ОШ „Јеврем Обреновић“ Бранислав Сарић 62 III

15. Бојана Глигорић ОШ „Лаза Лазаревић“ Нада Стајић 59 похвала

16. Софија Рабреновић ОШ „Јанко Веселиновић“ Милица Дамјановић 57 похвала

17. Aна Ћирић ОШ „Вук Караџић“ Милена Драгојевић 56 похвала

18. Тамара Петровић ОШ „Лаза Лазаревић“ Нада Стајић 56 похвала

19. Далибор Благојевић ОШ „Лаза Лазаревић“ Славица Карић 56 похвала

20. Вељко Божић ОШ „Јеврем Обреновић“ Бранка Стошић 56 похвала

21. Валентина Шашић ОШ „Јанко Веселиновић“ Милица Дамјановић 56 похвала

22. Марко Лазић ОШ „Јеврем Обреновић“ Милан Мирковић 54 похвала

23. Андреа Ђурић ОШ „Јеврем Обреновић“ Милан Мирковић 51 похвала

24. Тамара Бишевац ОШ „Јанко Веселиновић“ Катарина Цвејић 50 похвала

25. Игор Петронић ОШ „Јеврем Обреновић“ Милан Мирковић 48

26. Стефан Алексић ОШ „Јанко Веселиновић“ Милица Дамјановић 48

27. Богдан Рафаиловић ОШ „Лаза Лазаревић“ Томислав Ђурђевић 46

28. Љубица Мирковић ОШ „Николај Велимировић“ Зорица Симић 46

29. Страхиња  Ђурђевић ОШ „Ната Јеличић“ Рада  Стојићевић 44

30. Никола  Павловић ОШ „Ната Јеличић“ Миланка  Матић 44

31. Тамара Сакић ОШ „Јанко Веселиновић“ Катарина Цвејић 44

32. Сара Коен ОШ „Лаза Лазаревић“ Славица Карић 40

33. Филип Филиповић ОШ „Лаза Лазаревић“ Нада Стајић 40

34. Вукашин Влаховић ОШ „Јеврем Обреновић“ Милан Мирковић 40

35. Наталија Тошић ОШ „Николај Велимировић“ Зорица Симић 39

36. Ђорђе Митровић ОШ „Лаза Лазаревић“ Томислав Ђурђевић 36

37. Растко Јеремић ОШ „Лаза Лазаревић“ Славица Карић 36

38. Милош Гашић ОШ „Јанко Веселиновић“ Љубица Симић 33

39. Димитрије Арсеновић ОШ „Јеврем Обреновић“ Милан Мирковић 30

40. Милутин Митровић ОШ „Јанко Веселиновић“ Катарина Цвејић 30

41. Огњен Милошевић ОШ „Јанко Веселиновић“ Катарина Цвејић 30

42. Петар Катавић ОШ „Стојан Новаковић“ Андријана Ковачевић 29

43. Тијана Чаврк ОШ „Ната Јеличић“ Живка  Беговић 23

44. Јелена Крстић ОШ „Јанко Веселиновић“ Катарина Цвејић 20

45. Марко Ђапановић ОШ „Јанко Веселиновић“ Љубица Симић 20

46. Тамара Јанковић ОШ „Јован Цвијић“ Биљана Ракић 9

47. Стефан Савић ОШ „Ната Јеличић“ Миланка  Матић 6

48. Петар Поповић ОШ „Јанко Веселиновић“ Љубица Симић 6