Такмичење из математике ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

Штампа
Оцена корисника: / 0
ЛошеНајбоље 

Редни број Име и презиме

ученика Име школе Име и презиме наставника Бодови Место

1. Маша Ђурић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Татјана Јевтић 100 I

2. Вук Глигорић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Весна Илић 100 I

3. Огњен Павловић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгана Спремић 100 I

4. Вељко Илић ОШ „Стојан Новаковић“ Бранка Ђуповац 99 I

5. Матија Новаковић ОШ „Стојан Новаковић“ Ана Туфегџић 99 I

6. Филип Јеремић ОШ „Стојан Новаковић“ Драган Митрић 98 I

7. Милица Мирковић ОШ „Николај Велимировић“ Милица Гачић 97 I

8. Немања Марковић ОШ „Николај Велимировић“ Биљана Лазић 95 I

9. Душан Обрадовић ОШ „Николај Велимировић“ Биљана Лазић 93 I

10. Александра Младеновић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Нада Буљешевић 90 I

11. Лука Кандић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгица Ћосић 90 I

12. Даница Марковић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгана Спремић 90 I

13. Емилија Кесеровић ОШ „Николај Велимировић“ Даринка Исаиловић 90 I

14. Јоаким Радојевић ОШ „Николај Велимировић“ Даринка Исаиловић 90 I

15. Ања Петровић ОШ „Николај Велимировић“ Милорад Ераковић 90 I

16. Огњен Ивановић ОШ „Николај Велимировић“ Милорад Миловановић 90 I

17. Ивана Петровић ОШ „Николај Велимировић“ Милица Гачић 89 II

18. Никола Марковић ОШ „Јанко Веселиновић“ Борка Севић 89 II

19. Тамара  Опачић ОШ „Мајур“ Јасмина Јанић 88 II

20. Јован Ивановић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Весна Илић 88 II

21. Владимир Мелентић ОШ „Јанко Веселиновић“ Зорица Ђорђић 88 II

22. Вељко Почуча ОШ „Вук Караџић“ Снежана Поповић 87 II

23. Милош Бировљевић ОШ „Ната Јеличић“ Мирјана  Арсеновић 87 II

24. Игор  Ненадовић ОШ „Мајур“ Љубица Илић 87 II

25. Огњен Даниловић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Илинка Петровић 87 II

26. Сања Татомировић ОШ „Николај Велимировић“ Милка Недељковић 87 II

27. Урош Пантелић ОШ „Јанко Веселиновић“ Борка Севић 87 II

28. Мијаиловић Катарина ОШ „Војвода Степа“ Добросав Тушановић 86 II

29. Лазар Антонић ОШ „Николај Велимировић“ Милорад Миловановић 85 II

30. Леонтина Брајеновић ОШ „Николај Велимировић“ Милица Гачић 84 II

31. Михаило Бранковић ОШ „Јанко Веселиновић“ Борка Севић 84 II

32. Вукашин Милинковић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Драгана Дикосављевић 83 II

33. Вељко Чачић ОШ „Војвода Степа“ Добросав Тушановић 82 II

34. Никола Дамњановић ОШ „Николај Велимировић“ Милица Гачић 82 II

35. Наталија Стефановић ОШ „Николај Велимировић“ Биљана Лазић 82 II

36. Стефан Кузмановић ОШ „Јанко Веселиновић“ Борка Севић 82 II

37. Андреа Суботић ОШ „Вук Караџић“ Снежана Поповић 80 II

38. Катарина Пантелић ОШ „Стојан Новаковић“ Драгица Макевић 80 II

39. Вук Симић ОШ „Ната Јеличић“ Милка Петковић 80 II

40. Лука Поповић ОШ „Ната Јеличић“ Мирјана Арсеновић 80 II

41. Филип Тушановић ОШ „Војвода Степа“ Добросав Тушановић 80 II

42. Урош Шушић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгана Спремић 80 II

43. Тамара Максимовић ОШ „Николај Велимировић“ Милица Гачић 80 II

44. Сава Јањић ОШ „Николај Велимировић“ Даринка Исаиловић 80 II

45. Ања Игњатовић ОШ „Николај Велимировић“ Даринка Исаиловић 80 II

46. Никола Милошевић ОШ „Николај Велимировић“ Биљана Лазић 80 II

47. Никола Пауновић ОШ „Стојан Новаковић“ Јасмина Којић 79 III

48. Алекса Ђурђевић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Татјана Жунић 79 III

49. Урош Дамјановић ОШ „Николај Велимировић“ Биљана Лазић 79 III

50. Милица Илић ОШ „Јанко Веселиновић“ Зорица Ђорђић 79 III

51. Вељко Тодоровић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Татјана Жунић 78 III

52. Исидора Јокић ОШ „Ната Јеличић“ Мирјана Арсеновић 77 III

53. Ранковић Стефан ОШ „Војвода Степа“ Гвозденац Снежана 77 III

54. Николина Бугарин ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгана Спремић 77 III

55. Тијана Јанковић ОШ „Николај Велимировић“ Милорад Миловановић 77 III

56. Николина Ћалић ОШ „Ната Јеличић“ Мирјана   Арсеновић 76 III

57. Марија Илић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгица Мереник 75 III

58. Филип Вукотић ОШ „Вук Караџић“ Милена Мањенчић 74 III

59. Јана Филиповић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгана Спремић 73 III

60. Иван Тајић ОШ „Јанко Веселиновић“ Татјана Поповић 73 III

61. Стефан Јокић ОШ „Јанко Веселиновић“ Татјана Поповић 73 III

62. Никола Милићевић ОШ „Јанко Веселиновић“ Татјана Поповић 72 III

63. Дамјан Илић ОШ „Стојан Новаковић“ Ана Туфегџић 71 III

64. Лазар Гајић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгана Спремић 71 III

65. Хана Мијатовић ОШ „Николај Велимировић“ Биљана Лазић 71 III

66. Лука Мисојчић ОШ „Вук Караџић“ Зоран Поповић 70 III

67. Виолета Павловић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Милица Миленковић 70 III

68. Лена Илић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Светлана Гајић 70 III

69. Митар Нинковић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Милена Степановић 70 III

70. Марко Марковић ОШ „Николај Велимировић“ Биљана Лазић 70 III

71. Ксенија Маринковић ОШ „Николај Велимировић“ Даринка Исаиловић 70 III

72. Урош Мисојчић ОШ „Вук Караџић“ Зоран Поповић 69 III

73. Божанић Никола ОШ „Војвода Степа“ Добросав Тушановић 69 III

74. Александра Митровић ОШ „Николај Велимировић“ Милорад Миловановић 69 III

75. Марија Бурсаћ ОШ „Вук Караџић“ Милан Богићевић 68 III

76. Сергеј  Соловјев ОШ „Мајур“ Љубица Илић 68 III

77. Бојана Нишевић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Илинка Петровић 68 III

78. Катарина Марић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Нада Буљешевић 68 III

79. Лука Кевић ОШ „Јанко Веселиновић“ Татјана Поповић 68 III

80. Ирина Чоњагић ОШ „Николај Велимировић“ Милорад Миловановић 67 III

81. Вања Кевић ОШ „Јанко Веселиновић“ Татјана Поповић 67 III

82. Матија Поповић ОШ „Ната Јеличић“ Мирјана  Арсеновић 66 III

83. Душан Милутиновић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгица Мереник 66 III

84. Огњен Филиповић ОШ „Вук Караџић“ Снежана Поповић 65 III

85. Виолета Гвозденовић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Драгана Дикосављевић 65 III

86. Савић Михајило ОШ „Војвода Степа“ Савић Јасна 65 III

87. Јана Машић ОШ „Јеврем Обреновић“ Сандра Качаревић 65 III

88. Марко Живановић ОШ „Јеврем Обреновић“ Катарина Гајић 64 III

89. Андреја Васић ОШ „Јанко Веселиновић“ Татјана Поповић 64 III

90. Јања Јанковић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгица Ћосић 63 III

91. Соња Станојловић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгица Мереник 63 III

92. Мирослав  Благојевић ОШ „Мајур“ Љубица Илић 62 III

93. Стефан Јовановић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Милена Степановић 61 III

94. Маријана Јокичић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгана Спремић 61 III

95. Данијела Саватић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Милица Миленковић 60 III

96. Никола  Марковић ОШ „Мајур“ Љубица Илић 60 III

97. Томић Марија ОШ „Војвода Степа“ Савић Јасна 60 III

98. Карић Душан ОШ „Војвода Степа“ Савић Јасна 60 III

99. Петар Ђорђевић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгица Ћосић 60 III

100. Димитрије Костадиновић ОШ „Јеврем Обреновић“ Катарина Гајић 60 III

101. Алекса Ковачевић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгица Мереник 60 III

102. Миа Миловановић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгица Ћосић 60 III

103. Бојан Стефановић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгица Мереник 60 III

104. Петар Крсмановић ОШ „Јеврем Обреновић“ Катарина Гајић 60 III

105. Тина Трифуновић ОШ „Николај Велимировић“ Милица Гачић 60 III

106. Николина Протић ОШ „Николај Велимировић“ Даринка Исаиловић 60 III

107. Никола Лазаревић ОШ „Николај Велимировић“ Биљана Лазић 60 III

108. Стефан Ђуричић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Милица Миленковић 59

109. Борка Бошковић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Милутин Цвејић 59

110. Сара  Лазовић ОШ „Мајур“ Славка Чобанов 59

111. Никола Матић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Нада Буљешевић 59

112. Наталија Пузић ОШ „Николај Велимировић“ Биљана Лазић 59

113. Катарина Пајић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Татјана Јевтић 58

114. Андријана Живковић ОШ „Стојан Новаковић“ Ана Туфегџић 57

115. Милица Трипуновић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Драгана Дикосављевић 57

116. Михаило Дикановић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Татјана Јевтић 57

117. Михаило Живковић ОШ „Стојан Новаковић“ Јасмина Којић 55

118. Лазар Богојевић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Весна  Илић 55

119. Исидора Јовић ОШ „Николај Велимировић“ Даринка Исаиловић 55

120. Јована  Јовановић ОШ „Мајур“ Маријана Гавриловић 54

121. Бранко Лагунџић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Татјана Жунић 54

122. Ивана Гајић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Милена Мирковић 52

123. Александар Маринковић     ОШ „Вук Караџић“ Милан Богићевић 51

124. Бојана Ђурић ОШ „Стојан Новаковић“ Бранка Ђуповац 51

125. Тијана Лукић ОШ „Стојан Новаковић“ Драгица Макевић 50

126. Ирена Џагић ОШ „Стојан Новаковић“ Драган Митрић 50

127. Снежана Нинковић ОШ „Николај Велимировић“ Милорад Миловановић 50

128. Филип Поповић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Љубинка Апић 50

129. Огњен Ђукић ОШ „Јанко Веселиновић“ Татјана Поповић 50

130. Иван  Облаковић ОШ „Мајур“ Милена Јокић 48

131. Јелена Николић ОШ „Николај Велимировић“ Весна Гајић 48

132. Софија Кикановић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Милена Степановић 47

133. Емилија Влајковић ОШ „Јанко Веселиновић“ Зорица Ђорђић 47

134. Урош Вујанић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Милутин Цвејић 46

135. Филип Павковић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Весна Илић 46

136. Страхиња Степановић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Илинка Петровић 45

137. Марко Петровић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Весна  Илић 45

138. Младен Неговановић ОШ „Николај Велимировић“ Даринка Исаиловић 45

139. Катарина Срдановић ОШ „Вук Караџић“ Снежана Поповић 44

140. Емилија Панић ОШ „Вук Караџић“ Нада Лолић 42

141. Урош Јокић ОШ „Јеврем Обреновић“ Јасмина Станојчић 41

142. Иван  Лукић ОШ „Мајур“ Љубица Илић 40

143. Марија  Крстић ОШ „Мајур“ Милена Јокић 40

144. Урош Арсеновић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Илинка Петровић 40

145. Александар Лазић ОШ „Јанко Веселиновић“ Татјана Поповић 40

146. Никола Миловановић ОШ „Стојан Новаковић“ Ана Туфегџић 39

147. Филип Петровић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Раденко Костадиновић 39

148. Јована Богдановић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Илинка Петровић 39

149. Андријана Јовановић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Биљана Марић 39

150. Лука Рувидић ОШ „Ната Јеличић“ Милка Петковић 37

151. Марко Видаковић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Милена Степановић 36

152. Сенка Орешковић ОШ „Јеврем Обреновић“ Драгица Мереник 34

153. Урош Станисављевић ОШ „Јанко Веселиновић“ Татјана Поповић 32

154. Марко Јевтић ОШ „Николај Велимировић“ Весна Гајић 31

155. Милан Марјановић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Јелица Рачић 29

156. Данијела Ристић ОШ „Стојан Новаковић“ Драгица Макевић 26

157. Ђурић   Ана ОШ „Војвода Степа“ Савић Јасна 20

158. Стефан Бојчић ОШ „Јанко Веселиновић“ Борка Севић 15

159. Огњен Мандић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Биљана Марић 10

160. Александар Видић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Илинка Петровић 9

161. Катарина Петрић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Весна Васиљевић 9

162. Тамара Адамовић ОШ „ Лаза Лазаревић“ Светлана Гајић 5

УЧЕНИЦИ КОЈИ СУ ОСВОЈИЛИ 60 И ВИШЕ БОДОВА ОСТВАРИЛИ СУ ПЛАСМАН НА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ.