Такмичење из математике ШЕСТИ РАЗРЕД

Штампа
Оцена корисника: / 0
ЛошеНајбоље 

Редни број Име и презиме

ученика Име школе Име и презиме наставника Бодови Место

1. Веселин Исаиловић ОШ „Николај Велимировић“ Даница Исаиловић 100 I

2. Катарина Цимбаљевић ОШ „Лаза Лазаревић“ Миленко Глушчевић 100 I

3. Никола Петрески ОШ „Николај Велимировић“ Даница Исаиловић 95 I

4. Марија Ђорђевић ОШ „Николај Велимировић“ Мирјана Обрадовић 90 I

5. Бојан Васић ОШ „Николај Велимировић“ Даница Исаиловић 90 I

6. Марија Бојић ОШ „Николај Велимировић“ Мирјана Обрадовић 80 II

7. Стефан Иванковић ОШ „Јанко Веселиновић“ Верослава Вујановић 78 II

8. Александар Симеуновић ОШ „Јанко Веселиновић“ Синиша Гавриловић 74 III

9. Алекса Симић ОШ „Лаза Лазаревић“ Миленко Глушчевић 70 III

10. Стефан Ђокић ОШ „Николај Велимировић“ Мирјана Обрадовић 70 III

11. Михаило Радојевић ОШ „Николај Велимировић“ Даница Исаиловић 63 III

12. Јелена Батановић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Аћим Катић 58 похвала

13. Бркић Сандра ОШ „Лаза Лазаревић“ Драгана Максимовић 55 похвала

14. Лазар Живановић ОШ „Јанко Веселиновић“ Синиша Гавриловић 54 похвала

15. Урош Драгутиновић ОШ „Николај Велимировић“ Даница Исаиловић 50 похвала

16. Ђорђе Стекић ОШ „Јанко Веселиновић“ Верослава Вујановић 50 похвала

17. Тамара Кандић ОШ „Јеврем Обреновић“ Слађана Недељковић 40

18. Петар Гавриловић ОШ „Николај Велимировић“ Даница Исаиловић 40

19. Алекса Јовановић ОШ „Николај Велимировић“ Мирјана Обрадовић 40

20. Тамара Крговић ОШ „Николај Велимировић“ Мирјана Обрадовић 40

21. Дејана Јовановић ОШ „Вук Караџић“ Борисав Костић 38

22. Немања Андрић ОШ „Лаза Лазаревић“ Катарина Лолић 37

23. Косана Павловић ОШ „Лаза Лазаревић“ Катарина Лолић 35

24. Милош Миловановић ОШ „Николај Велимировић“ Даница Исаиловић 35

25. Добросав Туфегџић ОШ „Јанко Веселиновић“ Верослава Вујановић 35

26. Кристина Марковић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Влада Цвејић 33

27. Душан Тошковић ОШ „Лаза Лазаревић“ Миленко Глушчевић 32

28. Милош Бокун ОШ „Вук Караџић“ Борисав Костић 30

29. Вања Теодоровић ОШ „Стојан Новаковић“ Владан Симић 30

30. Богдан Дракулић ОШ „Ната Јеличић“ Соња Ђукић 30

31. Филип  Јањић ОШ „Мајур“ Јокица Ковачевић 30

32. Ана Мићић ОШ „Лаза Лазаревић“ Драгана Максимовић 30

33. Немања Савески ОШ „Ната Јеличић“ Раде Граовац 25

34. Исидора Павковић ОШ „Лаза Лазаревић“ Драгана Максимовић 25

35. Петар Качаревић ОШ „Јеврем Обреновић“ Славица Лукић 25

36. Јелена Југовић ОШ „Николај Велимировић“ Мирјана Обрадовић 24

37. Катарина Чворић ОШ „Николај Велимировић“ Мирјана Обрадовић 23

38. Јована Нешковић ОШ „Николај Велимировић“ Даница Исаиловић 22

39. Јована Ђулејић ОШ „Вук Караџић“ Борисав Костић 20

40. Анђела Џиновић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Аћим Катић 20

41. Александра  Томић ОШ „Мајур“ Јокица Ковачевић 20

42. Нинковић Катарина ОШ „Лаза Лазаревић“ Драгана Максимовић 20

43. Катарина Јосић ОШ „Јеврем Обреновић“ Славица Лукић 20

44. Јована Милошевић ОШ „Николај Велимировић“ Мирјана Обрадовић 20

45. Никола Узелац ОШ „Јанко Веселиновић“ Синиша Гавриловић 20

46. Софија Милутиновић ОШ „Николај Велимировић“ Мирјана Обрадовић 15

47. Теодора Јовић ОШ „Николај Велимировић“ Мирјана Обрадовић 14

48. Нађа Јовановић ОШ „Јанко Веселиновић“ Синиша Гавриловић 12

49. Игор Павковић ОШ „Лаза Лазаревић“ Драгана Максимовић 10

50. Кристина Товитовић ОШ „Вук Караџић“ Борисав Костић 8

51. Соња Гвозденовић ОШ „Николај Велимировић“ Мирјана Обрадовић 8

52. Сања  Михаиловић ОШ „Мајур“ Јокица Ковачевић 5

53. Јована Урошевић ОШ „Јеврем Обреновић“ Зоран Рокнић 5

54. Александра Мићић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Влада Цвејић 5

55. Сара Пандуровић ОШ „Вук Караџић“ Борисав Костић 0

56. Вељко Марковић ОШ „Стојан Новаковић“ Владан Симић 0

57. Милорад Панић ОШ „Стојан Новаковић“ Милка Димић 0

58. Јана Богдановић ОШ „Стојан Новаковић“ Милка Димић 0

59. Кристина Митровић ОШ „Стојан Новаковић“ Данијела Стаменковић 0

60. Наташа Гвозденовић ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Аћим Катић 0

61. Лука  Божанић ОШ „Ната Јеличић“ Раде Граовац 0

62. Иван  Мијаиловић ОШ „Мајур“ Јокица Ковачевић 0

63. Марија  Веселиновић ОШ „Мајур“ Јокица Ковачевић 0

64. Ивана  Васић ОШ „Мајур“ Јокица Ковачевић 0

65. Анђела Маринковић ОШ „Војвода Степа“ Драгоја Мирковић 0

66. Милош Мирковић ОШ „Николај Велимировић“ Мирјана Обрадовић 0

67. Александра Вићић ОШ „Јанко Веселиновић“ Верослава Вујановић 0

68. Алекса Неговановић ОШ „Јанко Веселиновић“ Верослава Вујановић 0

УЧЕНИЦИ КОЈИ СУ ОСВОЈИЛИ 50 И ВИШЕ БОДОВА ОСТВАРИЛИ СУ ПЛАСМАН НА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ.